Licznik odwiedzin Darmowy licznik odwiedzin
Text Size
   

Gmina Drużbice- twórcy

Agnieszka Adamczyk (tel. 513 194 677, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )
Zajmuje się: haftem, koronką artystyczną i artystycznymi pracami szydełkowymi oraz inne techniki rękodzielnicze. Jest samoukiem, tworzy dla przyjemności i dla znajomych, czasami prezentuje swoje dzieła na wystawach towarzyszących Kołu Gospodyń Wiejskich. Ostatnio wystawiała swoje prace m.in. na dożynkach Gminy Bełchatów 2011 w Emilinie.

Patrycja Adamczyk (tel. 534-559-455, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ,
strona: https://www.facebook.com/pages/Szuflada-Art-Design/565988050107541
Studentka ASP Łódź, w specjalizacjach: projektowanie ubioru, druk unikatowy, innowacyjny obiekt z dywanem i gobelinem oraz medium papier. Projektuje rzeczy użytkowe do wnętrza jak i ubiór. Zajmuje się również malarstwem, rysunkiem, rzeźbą oraz obiektami przestrzennymi. W wolnych chwilach tworzy dekoracje, zaproszenia okolicznościowe. Wszystkie prace publikuje na stronie facebook: Szuflada Art. & Design.

Jan Gajda (Podstoła 46, 97-403 Drużbice, tel. 44 6313153)
Rolnik i strażak z Podstoły. Tworzy m.in. obrazy na drewnie – wypalane na desce, niektóre prace są lakierowane. W pracach przeplatają się motywy abstrakcyjne z realnymi. Dzieła prezentowane były m.in. na gminnych uroczystościach i na wystawie zbiorowej w Bełchatowie.

                 
Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona internetowa współfinansowana za środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.31 oś 4 LEADER
"Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania - nabywanie umiejętności i aktywizacja"
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów
Wiejskich na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi